Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Szukam rodzica chętnego do współpracy przy pisaniu pracy na oligo

Wpadła po uszy Awatar annya

Szukam rodzica chętnego do współpracy przy pisaniu pracy na oligo

Na kanwie doświadczeń, przemyśleń, postanowiłam coś zmienić w swoim życiu.
    Przewartościowałam swoje priorytety, wyciągnęłam pewne wnioski i... poszłam na studia podyplomowe- oligofrenopedagogikę.

Pojawił się temat prac zaliczeniowych. Mam to szczęście, że promotorem będzie pani dr Małgorzata Karwowska, prawdziwy spec, ale i złota dusza.
    Zaproponowała mi dwa tematy- Standard życia rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym (na zasadzie zmian w sferze społecznej, emocjonalnej, finansowej. itd.) Drugi temat to wynik naszej dyskusji- Chustowanie jako czynnik wzmacniający więź z dzieckiem niepełnosprawnym.
    Jeden i drugi wymaga pewnej otwartości. Nie mniej jednak skłaniam się ku drugiemu, bo bliskość z dzieckiem zawsze była i jest dla mnie ważna.

Czy jednak znajdzie się rodzic gotowy do podjęcia tego dzieła?
    To takie jednak bardzo intymne, a tutaj trzeba się porwać na pewien ekshibicjonizm.
    Mam nadzieję, że ta praca może otworzy innym spojrzenie na ten rodzaj nawiązywania bliskości.
    Naturalnie dane wrażliwe nie będą nigdzie ujawniane!!!

Jeśli ktoś z Was jednak gotowy jest się zmierzyć z tym wyzwaniem, proszę napiszcie do mnie na priv. achami@tlen.pl

Z góry dziękuję!
    Ania, Ninka, Tymianek i Dagienka
    ---------------------------
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Bydgoszcz

Pasjonatka
    Ja niestety nie pasuję, bo moja córa w papierach ma "tylko dysleksję" ale życie kręci się wokół terapii, ja żeby przyoszczędzić sama w tej chwili robię oligo.
    Ostatnio edytowane przez Pchlepsotki ; 14-12-2015 o 15:40
    Starsza Cybulka Natalka 13.08.2006
    Aniołek Grudzień 2008
    Młodsza Cybulka Asiula 1.02.2013

Wpadła po uszy Awatar annya
    Proponuję jednak wykasować nicki. Wiem, kto jest rodzicem dziecka niepełnosprawnego, ale może niekoniecznie chce, aby to upubliczniać.
    Dlatego też podałam mój prywatny e-mail.
    Zakładam, że może ktoś tutaj jednak zaglądnie i będzie skory razem ze mną pokazać, że niepełnosprawność to bariera, która przede wszystkim tkwi w głowie tzw. zdrowego człowieka.
    Ania, Ninka, Tymianek i Dagienka
    ---------------------------
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Bydgoszcz

Uprawnienia umieszczania postów