Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Chusta na prezent dla początkujących

Zaciekawiona

Chusta na prezent dla początkujących

Potrzebuję porady. Za niecałe dwa miesiące idziemy na chrzciny do szwagra i chcemy kupić im w prezencie chustę. Malutka będzie miała wtedy ponad 3 miesiące. Bardzo chcę ich przekonać do prawidłowego noszenia, mam nadzieję, że się uda. Tylko mam ograniczony budżet i szukam w miarę taniej, łatwej w wiązaniu chusty, najlepiej w delikatnych kolorach, nadającej się dla niskiej mamy i wysokiego taty. I raczej nową, bo oni za bardzo nie lubią używanych rzeczy. Ja już dawno nie noszę, więc nie jestem na bieżąco w temacie.

Pasjonatka
    Może jakiś Little Frog?

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Zobacz na LF na drugi gatunek - kuzynka ostatnio kupiła a zasadniczo dla nie-chusoświrki to jest pierwszy gatunek
    3 miesiące to nadal maluch i każdy rodzaj się nada (w sensie grubośc/model) a nowe chusty to już od jakiegoś czasu są "złamane".
    Dodatkowo LF ma w opisie info czy jest "grubsza niż standard" czy cieńsza czy mniej więcej normalna...

Natibaby nowe są cienkie i miękkie. Kupiona używana gdzieś w aukcji pt "moje dziecko jest grzeczne i nie musieliśmy nosić" :P z pudełkiem i papierami od nówki jest nie do rozróżnienia.
    W LennyLamb jakoś nie mam specjalnie rozeznania, na pewno bambusy są świetne dla maluchów i do nauki - no ale nie ta półka cenowa...

A no jeszcze możesz popatrzeć na Almelle skośno-krzyżowe albo diamentowe albo na all zobaczy czy nie ma Ellaroo sk. Bywają w przyjaznych cenach no i nowe

Pytanie jeszcze jaka długość - tu bym jednak wzięła pod uwagę czy nosiła będzie bardziej mama czy tata i czy będą się uczyć sami czy z kimś - jak sami to pewnie wybiorą kieszonkę, jak z doradcą to być może kangurka...
    Ostatnio edytowane przez Mayka1981 ; 26-12-2015 o 16:39
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Wpadła po uszy Awatar mTuśka
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

Uprawnienia umieszczania postów