Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Stein & Stańczyk

Zaangażowana Awatar ubyszka

Stein & Stańczyk

Kanał na youtube. Rozmowy o rodzicielstwie.

https://www.youtube.com/channel/UC_g...z8454vQ8G76pNg

Co sądzicie? Ja część filmów już obejrzałam. Trochę oczywistości, a trochę jednak nowych rzeczy. Przyznam, że Stein nie czytałam i to pierwszy mój z nią kontakt. Aż mi się chce przeczytać jej książkę.
    Alek 13 VI 2013 r. i Jerzyk 19 XI 2015 r.

Pasjonatka Awatar Ronja
    Mogę Ci pożyczyć, jest fajna

Zamotana na amen Awatar ita
    Ja słuchałam o złości i byłam w szoku :o
    inaczej: franada

mąż 06.09 córka 01.13

Wpadła po uszy Awatar grazyna
    O, dzięki za podrzucenie linka. Ja książek Stein nie czytałam, miałam z nią kontakt na jednych warsztatach i było w porządku.
    Tymon 15.02.2011 i Antonina 27.07.2015

Zamotana na amen
    ITA, czemu w szoku bylas?
    Ja czytalam "Dziecko z bliska " i uwazam za wartościowa lekture, choc nadal twierdze, ze Stein daje duzo rad i rozwiązań z perspektywy wylacznie mamy jednego dziecka, ktore nijak nie przekładają sie na kilkoro dzieci. Ale daje do myslenia i to w dobrym kierunku : )
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Bo spojrzałam na moje dziecko w odniesieniu do jakiejś normy i wywołało to u mnie zasadnicze zdziwienie. Np. że należy się cieszyć, że dziecko nie wali po łbie tylko rozwala zabawki, gdy jest złe. A jak komunikuje to jest sukces. No to chyba mamy dużo sukcesów
    Osobiście mi te filmiki tak średnio leżą, bo sa takie ospałe, Stein jest taka spokojna, powolna... zdecydowanie szukam innego "mówcy". A może to kwestia dziwnej intonacji. Ale to jakiś taki szczegół dla mnie, nie do treści. Moja koleżanka kręci te filmy

Yvona, a wiesz, że Juul też ma tylko jedno dziecko?

mąż 06.09 córka 01.13

Pasjonatka Awatar Ronja
    Mnie się "Dziecko z bliska" średnio podobało, za bardzo teoretyczne - poszło na wymiance. Ale "Potrzebna cała wioska" jest w mojej opinii super.

Cytat Zamieszczone przez ita Zobacz posta
    Moja koleżanka kręci te filmy
    Heh, ja się właściwie o tym kanale dowiedziałam przypadkiem i jakoś mi mignął bez echa, a potem poznałam kręcącą na networkingu Klubu Przedsiębiorczych Mam. Świat jest mały. No, a Warszawa to już w ogóle.

Juula w domu nie ma jakoś. Mąż go zanadto nie lubi.

Ronja, chętnie pożyczę. Tylko się ogarnę z tym, co mam. Pewnie po Nowym Roku się zgłoszę.

Chodzisz na networking mam? Muszę się kiedyś wybrać...

mąż 06.09 córka 01.13

Kilka razy już byłam. Następny jakoś na początku grudnia. One na Ząbkowskiej są, więc stosunkowo chyba niedaleko Ciebie? Wpadaj!

Właśnie jakoś do mnie zaproszenia nie trafiają. Na ząbkowskiej bywam na kursie programowania :P

mąż 06.09 córka 01.13

Zamotana na amen
    Nie wnikalam z Juula jako ojca jednego dziecka. Moze dlatego, ze jakos szersza perspektywe ma nie ujmujac Agnieszce. Ja go bardzo lubie, choc momentami tez mnie denerwowal, albo powodowal wzruszenie ramion
    Ale podoba mi sie jego tok myslenia.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Właśnie, to ciekawe, że mając jedno dziecko można mieć różne perspektywy bardzo. Ja Stein nie czytałam...

mąż 06.09 córka 01.13

Zamotana na amen Awatar maroussia
    Agnieszka Stein jest bardzo otwarta i nie boi się wyzwań, nawet trudnych. Podobno byłam bardzo upierdliwa, ale udało mi się uzyskać od niej artykuł o "Karmieniu butelką i więzi". Na wielu matkach, szczególnie tych, z problemami w laktacji, zrobił duże wrażenie. Jest tez filmik na ten temat. Fakt, ton głosu może nie do końca mi odpowiada, ale na żywo mówi zupełnie inaczej. Może to wpływ kamery?
    mój skarb Mimi '12

Uprawnienia umieszczania postów