Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Bransoletki

Pasjonatka Awatar Cobra
    No dobra, to jak na allegro odróżnić oryginał (bez ftalenów) od chińskiej podróby? Czy warto kupić takie z krosnami? A w ogóle to które kupić? Jest miesiąc do urodzin to akurat byłby czas na decyzję i zbiórkę kasy w rodzinie. Bo ja wolę żeby dostała jeden fajny prezent zamiast stosu chińskiego gówna od każdego z dziadków osobno
    Izunia - 30.10.2009, Krzyś - 17.07.2014
    Akredytowany Doradca Noszenia Akademii Noszenia Dzieci Forum Handmade i Porad - www.forum4u.pl
    - To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili! - A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

Zaangażowana Awatar Gavagai
    No długo nie trwało a już mój syn przerobił te gumki na jakieś 'przydatne' rzeczy.
    Ktoś reflektuje na gumkowe:
    - kajdanki - to chyba do działu pink...
    - lasso
    - opaskę na swoje długaśne włosy
    Ysiu, Kajko, Gucio made in Gava, Żona RoobYo, Córka Kraszii, Siostra Ancili i Anuty
    2006, 2013, 2016
    Doradczyni Noszenia ClauWi®

Zamotana na amen Awatar maroussia
    Cytat Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
    No dobra, to jak na allegro odróżnić oryginał (bez ftalenów) od chińskiej podróby? Czy warto kupić takie z krosnami? A w ogóle to które kupić?
    Kupiłam dla siostrzenicy w Empiku - z krosnem. Cena ok. 30-40 zł, nie pamiętam już, a nie widzę na ich stronie. Myślę (mam nadzieję), że to oryginał.
    mój skarb Mimi '12.07.12

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów