Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wiązania z krótkiej chusty.

Początkująca Awatar Julka

Wiązania z krótkiej chusty.

Kupiłam ostatnio krótką chustę pod kątem plecaka prostego. Ćwiczymy go na razie, bo jednak trochę czasu mnie osobiście zajmuje przekonanie samej siebie do noszenia mojego prawie półroczniaka na plecach. Dlatego uprzejmie zapytuję co można związać jeszcze z 3,6? Albo inaczej co wiążecie z krótkich chust poza plecaczkiem i kangurkiem? Piszę z krótkiej, bo dla mnie, noszącej ubrania rozmiar 40, 3,6 to krótka chusta ;-). Z góry dzięki za pomysły i porady.

Administrator Awatar agatkan
    Są wiązania w których i z krótszej chusty zawiążesz
    Ja z 3,6 jednak głównie plecak prosty wiąże, bo do innych wiązań trochę długa, ale zdarzało się i z 3,6 wiązać..
    Z 3,6 z przodu kangurka zawiążesz, na biodrze rebozo, a na plecak oczywiście plecak prosty, plecak z węzłem pod pupą (tu IMO troszkę wprawy trzeba mieć) no i wzmocnione rebozo, które bardzo lubię nie wiem czy gdzieś mam foty wzmocnionego rebozo i z węzłem pod pupą, jak chcesz to mogę zrobić ale z 3,5 latką
    Jakby co doradcą nie jestem, wszystko z autopsji
    Walentynkowa Mrysia 2011

"if you can dream it you can do it" walt disney

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Jak plecy nie, to z przodu zasadniczo chyba tylko kangurek.
    No i biodro - kangurek na biodrze na przykład sobie spróbuj, bardzo fajne wiązanie

Edit - a w temacie "co wiążecie" - no to kangur z przpdu, kangur na biodrze i plecak prosty, sporadycznie Hanti.
    Wszak nie o ilość tu chodzi a o jakość
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Początkująca Awatar Julka
    Dzięki za odzew. Moje pytanie wyszło od tego, że do tej pory lubowaliśmy się w kieszonce. Myślałam, że luźno przejdziemy przy krótkiej chuście na kangurka, ale coś przy próbach młodzieniec zaczął się wyginać. Nie widzi zapewne już wystarczająco w przednim wiązaniu. Zatem muszę przerzucić zapewne na biodro lub plecy. I się zmobilizować do wyćwiczenia wiązań, bo się rozleniwiłam przy tej kieszonce ;-). Czyli lecimy z kangurem na biodrze :P

agatkan, zaciekawiło mnie wiązanie rebozo. Do tego dziecko musi być już siedzące? Mogłybyście polecić jakąś sprawdzoną instrukcję? I to wzmocnione też poproszę. Dziękuję.

Przy okazji wrzucam też instrukcję do kangurka z przodu i plecaka prostego, gdyby ktoś przeszukiwał kiedyś wątek z podobnym zapytaniem ;-)
    kangurek : https://www.youtube.com/watch?v=FpsPolqntLA
    plecak prosty: https://www.youtube.com/watch?v=lNBJjYKZfl0
    Ostatnio edytowane przez Julka ; 29-09-2014 o 11:27

Uprawnienia umieszczania postów