Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: Losy chust

Zaangażowana Awatar kornflejka

Losy chust

Śledzenie dalszych ich losów. Ktoś to robi w ogóle? Chyba u mnie to zależy od emocjonalnego stosunku do chusty Przyznam się, że sprzedałam moją natkę diamentową i nawet nie pamiętam komu. A teraz chyba sprzedam Pavo i nie dość, że wiem od kogo je mam i do kogo poleci to jeszcze kusi mnie dalej jego trasie się przyglądać.
    Grubcio 23/12/2013
    Syrenka 29/12/2015

Moderator Awatar amst
    Czasem tak Śledzę historie chust, szczególnie kiedy było jedno forum - starałam się wiedziec u kogo chusta była. Potem zarzuciłam to ale przy didkach pisałam wewnątrz pudełka nicki osób od których kupiłam chustę.
    Teraz wiem gdzie moje husty lecą: US, Nowa Zelandia, Australia - już raczej sentymentalnie

Zaangażowana Awatar Gina
    Sprzedałam tylko jedną (nic specjalnego LL z bambusem) ale nie dogadywałam sie z nią i nie ciekawi mnie co sie z nia stanie dalej. Mialam kiedyś AngelPacka i śledzilam wątki sprzedazowe. Dziewczyna ktorej go sprzedalam pamietala o mnie przy sprzedazy. To bylo super.
    Jędrzej 7.05.2014, Tymon 4.01.2010

http://tymekspeaks.blogspot.com

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Niektóre śledzę czy śledziłam, interesująco krążą czasami.
    Fajnie jak np na zlocie moja współlokatorka odkryła u mnie niegdyś swoją chustę, dokładnie ten sam egzemplarz
    Więc to na pewno jest związane z emocjami, jak się ma kilka cennych egzemplarzy to i ma się sentyment, ale podejrzewam, że przy którymśtam razie z kolei traci się rachubę...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Zaangażowana Awatar Gavagai
    te których się wyzbywałam w ciągu ostatniego roku, dwóch lepciały bo nie pokochałam miłościa prawdziwą. Te które są teraz ze mną będzie mi ciężko puścić...
    Ale żałuję, że te 6 lat temu nie zapisałąm gdzies komu puściłam moje indio...
    Ysiu, Kajko, Gucio made in Gava, Żona RoobYo, Córka Kraszii, Siostra Ancili i Anuty
    2006, 2013, 2016
    Doradczyni Noszenia ClauWi®

Moderator
    Ja wiem, jedną sprzedałam niejakiej kornflejce
    Jakub 16.09 2013 i kwiecień 2018

Wpadła po uszy
    Czasem tak, i niektóre do mnie wracały (dokładni te same egzemplarze), np. tecza aprosas

Zamotana na amen
    Wiem gdzie poszly dwie moje (nie sprzedawalam), reszty jeszcze sie nie pozbywalam i chyba bedzie ciezko... wiekszosci ciezko, bo pojedyncze egzemplarze pojda pewnie bez wiekszych sentymentow, a moze sie ludze?
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Pasjonatka Awatar wpodrozyprzezzycie
    mnie strasznie ciężko z czymkolwiek się rozstać, śledzę
    Dwie małe M.: starsza i młodsza, a także - podróże z dziećmi w plecaku
    http://wpodrozyprzezzycie.wordpress.com/

Pasjonatka
    Nie, przy większości nie mam zielonego pojęcia komu je sprzedałam
    pamiętam Leosia, który poleciał do mi.
    i w zasadzie chyba tyle. Podobnie ze sprzedającymi - ni chu chu nie wiem od kogo co kupowałam w przeszłości (bo to co mam teraz to w większości kupowane jako nówki).
    moje córki - Zosia 2006, Dorotka 2009, Hania 2013

Zaangażowana Awatar szpilewska
    Nie śledzę, chociaż przy sprzedaży jednej chusty nawiązałam kontakt z kupującą Właśnie sprzedałam jej drugą chustę i cieszę się, że do niej poleciała.

Pasjonatka Awatar paulina
    Ja wiem. Wszystkie moje chusty darze sentymentem i doskonale wiedziałam kto miał mojego osa kiedy chciałam go odzyskać; )
    Kokoszka 12.2010
    Kokos 11.2013
    Fi 3.2016

Zaangażowana Awatar FatalFuchsia
    Ja znam losy tylko kilku swoich chust bo utrzymuje przyjacielskie kontakty z ich nowymi wlascicielkami. Wiekszosc rzeczy stracilam z oczu - kilka razy zobaczylam swoje nosidlo i chuste na facebookowych grupach, ale nigdy nie sledzilam kto je kupil. Jestem z jednej strony bardzo sentymentalna - tj. jak mam sentyment to nie sprzedaje , z drugiej strony bardzo pragmatyczna - jesli zdecyduje o sprzedazy to o chuscie natychmiast zapominam.
    Boba 12.12 Dzidziusen 03.16

Pasjonatka Awatar Cobra
    Ja nie znam losów dalszych i w jednym przypadku bardzo tego żałuję bo chętnie bym odkupiła ją z powrotem
    Za to dobrze pamiętam (tudzież mam zanotowane) od kogo kupowałam chusty
    Izunia - 30.10.2009, Krzyś - 17.07.2014
    Akredytowany Doradca Noszenia Akademii Noszenia Dzieci Forum Handmade i Porad - www.forum4u.pl
    - To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili! - A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

Zaciekawiona
    No ja na razie mam jedną używkę tylko plus dwie nówki i jeszcze nic nie puszczałam . Na razie nie zakładam żadnego puszczania, jedynie co to 10 razy zdążyłam co do tego zmienić zdanie . Ale mi przeszło, stwierdziłam że skoro nie potrzebuję teraz strasznie kasy jakoś na nic konkretnego, to po co mi sprzedawać .

Zaciekawiona Awatar kometa
    chyba zaczne sledzic losy swoich chust, bo wlasnie sprzedalam swoja pierwsza

Pasjonatka Awatar Wollna-Julla
    Zupełnie nic nie śledzę. Nie jestem w ogóle emocjonalnie związana z chustami. Pamiętam tylko, że pierwsza (poza najpierwszym elastykiem kupionym w sklepie), kupiłam od Karuska. Nie pamiętam komu sprzedalam. Nie wiem od kogo kupowalam Girasola, nie pamiętam od kogo Nati bambusowa (a bylo to pół roku temu).
    chłopaki 11.2010, 03.2014

Ja miałam w życiu 4 chusty, od 2,5 roku nie noszę, dwie mam nadal, teraz będą nosić moją siostrzeniczkę, dwie wiem gdzie i za co poszły, ale co było z nimi jeszcze dalej już nie śledziłam
    syn 2010, blog sporadyczny, wiara w życie pozaforumowe niestabilna :P

Początkująca Awatar odynka
    Ja nie sledzę.. A było ich trochę oj było chętnie zobaczyła bym na kimś "moje" chusty i nosidla a farbowany przez Linde Tom nadal z nami mieszka
    Ostatnio edytowane przez odynka ; 31-05-2016 o 10:49

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Właśnie wrócił do mnie mój urodzinowy girasolowy Zachód Słońca, po 5latach od kupna i w międzyczasie pobycie za granicą fajnie tak, ale to raczej wyjątek niż reguła. ..
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów