Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 69

Wątek: Skąd się dowiedziałyście, że istnieje w ogóle coś takiego jak chusty?

Zaciekawiona
    2006, jesień, kurs przeciwmałż..yyyy....znaczy się przedmałżeński u dominikanów w poznaniu. jedno ze spotkań prowadziła dziewczyna będąca lekarzem i doradcą laktacyjnym, głównie mówiła o npr, ale wiele też o budowaniu więzi z dzieckiem, karmieniu piersią i wspomniała, że są już w Pl takie cuda jak chusty i żeby na allegro szukać używanych a jak ktoś chce koniecznie nową, to w PL jest na razie jedna firma która je szyje, w bodaj dwóch czy trzech wzorach na razie i pokazywała nam na zdjęciu nati fale Dunaju
    stach 12.2008, tośka 07.2010, magda 12.2013[*], maria 11.2014

Zaciekawiona
    Cytat Zamieszczone przez amst Zobacz posta
    Pamiętam pierwsze warszataty u loli22
    Ja też! Ja też je pamiętam!
    Bardzo chciałam tam namówić męża na noszenie.
    A o istnieniu chust pierwszy raz dowiedziałam się w 2005 roku z forum rówieśniczego, gdzie byłam z Morepig i Kasią z chustomanii. Wtedy temat biernie obserwowałam, przy Bruśku nietolerującym wózka temat szybko wrócił i okazał się wybawieniem. Teraz Hubek wózek nawet toleruje, gorzej ze mną

Wpadła po uszy Awatar Albertyna
    Nie pamiętam.... chyba zobaczyłam gdzieś, potem szukałam informacji w internecie, a było to.... kilka lat przed tym nim zaszłam w ciążę!
    Potem, gdy zobaczyłam 2 kreski zaczęłam wgryzać się w temat i okazało się, że sklep LennyLamb jest 20 minut spacerem ode mnie. Poszłam, pomacałam i się zakochałam. Wiedziałam, że to jest to!!!
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni, tolerancyjna wegetarianka

Pasjonatka Awatar Wollna-Julla
    Nie pamiętam. Nic a nic
    Na pewno nie spotkałam nikogo na żywo, więc za pewne w internecie się natknelam.
    chłopaki 11.2010, 03.2014

opiekun FB Awatar sheana
    Chyba Olik była winna Ona mnie chyba na forum też zapędziła.
    Laura (Smo) 12.VI.2010, Brunek (Gadzinek) 12.I.2012
    --
    Do or do not.There is no try.

Wpadła po uszy Awatar Iwanna.T
    Z gazety.pl. A potem zaliczyłam pół internetu, bo mnie temat wciągnął.
    asinus asino pulcherrimus

Początkująca
    Hej, witam się przy okazji. Ja przez chwilę musiałam się zastanowić, żeby sobie przypomnieć, ale już wiem. Pracowałam w kluboksięgarni i mieliśmy spotkania z doradcami wśród różnych rozmaitych aktywności. Podobało mi się, a jak się Młode wyhodowało to już wiedziałam, że nosić będę.

Pasjonatka Awatar rebelka
    W 2007 roku będąc w ciąży szukałam dzieciowych akcesoriów allegro. Znalazałm pouch i mnie zaintrygował. I tak od strony do strony znalazłam kawałek szmaty na na gazeta.pl i chustoforum. I poszłooooo.

Zaangażowana Awatar FatalFuchsia
    Od koleżanki z innego forum (niechustowego). Pokazała mi jak się wiąże kieszonkę gdy jej córka się urodziła, a ja nie miałam jeszcze planów dziecioróbczych. Pamiętam że miała jakieś Nino. Chusta mi się nie spodobała ale sama idea bardzo. Do tej pory nie miałam jeszcze Dementorów
    Boba 12.12 Dzidziusen 03.16

Moderator Awatar mist
    Dla mnie bylo oczywiste, ze bede nosic. Moi rodzice byli bezwozkowi, mieli jakies nosidlo z zachodu

Chociaz musze przyznac, ze jeszcze w ciazy chusty nie budzily mojego zachwytu. Wydawaly mi sie dlugimi, placzacymi sie szmatami, ktore sie wiaze w zbyt skomplikowany sposob (jedyne znane mi wowczas noszace kolezanki wiazaly kieszonke, ktorej ja do tej pory nie lubie, dlugosci 6 zreszta tez nie). Nie to, co zgrabne i poreczne nosidlo. Albo chociaz taki elastyk, co to sie zaklada bez dziecka Do tkanej chusty przekonalam sie dopiero kolo 2 miesiaca zycia, a nastepne 2 miesiace pozniej zrezygnowalam z chust 6-ek na rzecz kangurka i plecaka prostego

Wpadła po uszy
    Nie wiem. W 2009 znajomym urodziło się dziecko i nosili je w Amazonii Nati - wtedy patrzyłam na nich i wiedziałam że też tak będe, ale to nie było na pewno moje pierwsze zetknięcie z chustami, to musiało być wcześniej, ale nie mam pojęcia gdzie i jak.
    Livadowe DziewczynKi - marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

Zaciekawiona
    Mi się wydaje że kiedyś przypadkiem trafiłam na wikipedii na teorię kontinuum, w której to było o noszeniu i takich tam, a potem chyba szukałam jakiś książek o dzieciach i natrafiłam na Rodzicielstwo Bliskości i chyba stamtąd to wiem ? Kurde, może powinnam swój pierwszy post na chf odświeżyć ;P

Pasjonatka Awatar Cobra
    Położna w szkole rodzenia pokazała
    Izunia - 30.10.2009, Krzyś - 17.07.2014
    Akredytowany Doradca Noszenia Akademii Noszenia Dzieci Forum Handmade i Porad - www.forum4u.pl
    - To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili! - A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

Dowiedziałam się z forum rówieśniczego. Donkaczka wspominała o chustach, wspominała?! Bardzo zachwalała, tak trafiłam na chf i na miesiąc przed porodem kupiłam Hoppediza

Zaangażowana Awatar zawsze_zielona
    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Od koleżanki z innego forum (niechustowego). Pokazała mi jak się wiąże kieszonkę gdy jej córka się urodziła, a ja nie miałam jeszcze planów dziecioróbczych. Pamiętam że miała jakieś Nino. Chusta mi się nie spodobała ale sama idea bardzo. Do tej pory nie miałam jeszcze Dementorów
    to bylo Nino blizniaczkowe Ja sama nie pamietam, skad sie dowiedzialam; chyba z gazety. Potem widzialam mame z noworodem w elastyku uganiajaca sie za 2 latkiem i nawet ja zagadnelam, jak sie jej nosi i czy poleca. Polecala chustowanie z calego serca
    Moje dziewczynki: Celine 16/05-2011 i Signe 22/06-2015

Zaangażowana Awatar hanti
    strasznie dawno temu to było ale pamiętam ten pierwszy szał kiedy wylądowała u mnie cała walizka chust od Donkaczki do porozsyłania. Niesamowite wrażenie teraz to już nie to samo

Pasjonatka Awatar Ronja
    Jakoś koło 2008 roku spotkałam znajomą, która miała już drugie małe dziecko. Opowiadała mi, że chusty są super, ale strasznie drogie, więc ona sobie uszyła i w razie czego może mi dać instrukcję

Zaciekawiona
    Ronja czy mowila l kolkowej?

Post napisany przy użyciu skąplikowanego urządzenia mobilnego.

Pasjonatka Awatar Ronja
    Nie mam pojęcia, bo nie widziałam jej zamotanej. Spotkałam ją po latach, akurat miałam dziecko na plecach, i ona przyglądała się jak plecak prosty jest zamotany - mówiła, że inaczej wiązała. Więc chyba w długiej chuście nosiła, pewnie uszyła z bawełny na metry.

Zaangażowana
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar Tasia
    w "Polityce" przeczytałam artykuł, nie wiem o czym był dokładnie, ale na pewno na zdjęciach byli zamotani rodzice. I to było na pewno ponad 5 lat temu.
    Tadzio 6.X.2012 i Munio 4.08.2014

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów