Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Jak wybrać doulę?

Zaangażowana Awatar murmle
    A ja z całego serca polecam madamE

Kiedy po kolei cały plan mego porodu się sypał, począwszy od tego, że nie dotrzymałam do soboty wieczór (wtedy wracała doula nr 1 której zawdzięczam dobre psychiczne i metodyczne przygotowanie i godziny rozmów), po ostrą rozmowę z lekarką, która się nie przedstawiła i niegrzecznie na korytarzu opisywała przy wszystkich ludziach mój przypadek i wmawiała mi nikłe szanse na poród naturalny (nawet mnie nie zbadawszy!), skutkującą odmową przyjęcia do Domu Narodzin, pojawiła się Andzia doula numer 2 mego porodu i już wszystko było na swoim miejscu. Jej spokój i "damy radę" sprawił, że poród miałam krótki i piękny. Otoczona byłam życzliwością, czułam się ważna, i pewna, że to co robię w sensie jak rodzę - oddycham, wokalizuję, przyjmuję każdy kolejny skurcz, jest właściwe, a kiedy się gubiłam Andzia, mąż i dwie położne natychmiast pomagali mi odzyskać właściwe tory. Rodziłam do wody i oni przez cały ten czas trwali przy mnie na kolanach na zmianę motywując i upewniając, że robię wszystko jak trzeba.

Potwierdzam, że "chemia" jest najważniejsza. Andzię poznałam na zlocie, przegadałyśmy jeden ogniskowy wieczór i kiedy Marysia Ryll zaproponowała, że może ona byłaby ewentualną zmienniczką," w razie czego" nie wahałam się ani chwili. Na prawdę wystarczy jedna rozmowa byś wiedziała, że to jest to o co ci chodzi, że ta właśnie osoba w tak intymnej i trudnej sytuacji jaką jest poród da potrzebne ci wsparcie. Spotkaj się z paroma osobami i wtedy zdecyduj.

Zamotana na amen Awatar maroussia
    Cytat Zamieszczone przez madamE Zobacz posta
    Paulina (to ja dawna andzia330) piszę i jako doula i jako rodząca z doula
    A ja się zastanawiałam, co to za madamE, o której pisała murmle!
    Dziewczyny, jeszcze raz gratuluję porodu!
    Ostatnio edytowane przez maroussia ; 30-11-2014 o 21:09 Powód: dopisałam ogonek :)
    mój skarb Mimi '12.07.12

Początkująca Awatar madamE
    Cytat Zamieszczone przez maroussia Zobacz posta
    A ja się zastanawiałam, co to za madamE, o której pisała murmle!
    ;-)

opiekun FB Awatar Paulina J.
    Murmle - super Ci się z Andzią rodziło, ale ja bym chyba nie mogła...Wolę kogoś bardziej obcego... Och nie wiem czy się jasno wyraziłam
    Andzia :* - wiem, że rozumiesz
    Ostatnio edytowane przez Paulina J. ; 02-12-2014 o 23:55
    Tu gotuję http://wkuchninastalowej.blogspot.com
    Młody 8.6.10. Młoda 4.1.15

Zaangażowana Awatar murmle
    No to zostaje ci moja doula nr 1 czyli Marysia Ryll - no chyba że ją też znasz ;-)

Początkująca Awatar madamE
    Cytat Zamieszczone przez Paulina J. Zobacz posta
    Murmle - super Ci się z Andzią rodziło, ale ja bym chyba nie mogła...Wolę kogoś bardziej obcego... Och nie wiem czy się jasno wyraziłam
    Andzia :* - wiem, że rozumiesz
    no pewno, ze tak

ale jak by co to wiesz!
    A Marysie polecam z całego serca!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów