Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Sylwester z dziećmi

Pasjonatka Awatar garlicgirl

Sylwester z dziećmi

Teoretycznie możemy oddać starszaki na noc i sami się gdzieś z młodym wybrać do znajomych, ale nie mam ciśnienia na imprezę i planujemy Sylwestra z dziećmi.
    Jakie macie pomysły by razem się "zabawić"?
    Planujemy zagrać w jakąś grę, poza tym konkurs tańca. Może kupimy jakieś ozdoby jeśli zdążymy.
    W sumie można by też obejrzeć jakiś film z popcornem. Macie podpowiedzi na jakiś rodzinny film dla wczesnoszkolniaków?

Macie też inne podpowiedzi co fajnego, wyjątkowego można zrobić w Sylwestra?
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

Wpadła po uszy
    fajerwerki, maski karnawałowe, tańce hulańce, duuuuużo balonów (jak się naelektryzuje je o głowę, to wiszą na suficie), przebranie, no i jakiś Polsat czy inny tvn, bo tam piosenki jednak wpadające w ucho

Zamotana na amen Awatar ita
    My położymy córkę spać i mamy wieczór we dwoje, ale sama nie wiem, czy ograniemy się z czymś specjalnym...
    inaczej: franada

mąż 06.09 córka 01.13

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Zimne ognie, super zabawa i raczej bezpieczna zwł na dworze, jak jest gdzie to ognisko na śniegu z kiełbaskami się sprawdza, my praktykujemy spotkania z inną dzietną rodziną, dzieciaki robią sobie bal przebierańców, do tego kolorowa jednorazowa zastawa stołowa (w biedrze postawili stenda z balonami, rurkami, kubeczkami, obkupiłam się...) i jakieś płyty na boomboxa i gra i bucy

Edit - wytrzymują gdzieś do 22, my zresztą też

Wpadła po uszy
    z filmów polecam: Hugo i jego wynalazek, Charlie i fabryka czekolady

Wpadła po uszy Awatar Albertyna
    My jak co roku, polozymy Niunię, o 24 wypijemy szampana, o ile zalega w barku, złożymy sobie życzenia, popatrzymy na odległe fajerwerki (sami nie puszczam od lat- za bardzo kochamy zwierzęta by im hukiem i blyskami sprawiać niepotrzebnie cierpienie), a potem spać.
    Jak dwoje ramoli
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni-wegedzieciaka, tolerancyjna wegetarianka

Zaangażowana Awatar hanti
    fajnie mieć starsze dzieci, dziś czeka nas maraton Władcy Pierścienia dobre jedzonko, szampan i chiński lampion. Wychowujemy kolejne pokolenie starych ramoli :P

Zaangażowana Awatar mmadzik
    Jak już od paru lat co roku - zrobimy rodzinnie pizzę, wypijemy moooze jakieś piwko (szampana nie, bo ja tylko 0% i już wolę Radlera ), może obejrzymy jakiś film familijny, polozymy dzieci i mooooze doczekamy przy jakimś filmie do północy
    F. 10.2009, A. 09.2011, A. 03.2014, I. 07.2015

Zaangażowana Awatar Kalahim
    Mam nadzieję że Młoda uśnie mi o 20, w związku z czym zapakuję się do łozka z ksiazką i herbatką i o 22 pójde spać. Otworze oko o połnocy, bo w centrum nie da się przegapić huku i pójde spac dalej.

Wpadła po uszy Awatar jul
    zazwyczaj spotykamy się z innymi rodzinami z dziećmi, koło 22 idziemy w ustronniejsze miejsce puszczać fajerwerki - w zeszłym roku mieliśmy dwoje trzylatków i one ciężko to przeżyły, starsi uwielbiają; pewnie nadmuchamy balony, myślę, że nie zdążymy z grami - zwłaszcza że w towarzystwie Malutka trudno nam się gra, jakieś jedzenie, szampan dla dzieci (jeszcze na spóźnionych wakacjach kupiliśmy z Julką i Julkiem na nalepce), zimne ognie. Może jakieś tańce? Znając życie dziewczynki same wyciągną kiecki mojej córki i będą się przebierać, bo to stały repertuar zabaw, jak do córki przychodzi jakieś dziewczę, choć akurat rodzeństwo, które przychodzi dzisiaj, było u nas tylko 2 razy na większych imprezach, więc zobaczymy.

Generalnie specjalnych zabaw organizować raczej nie będziemy, ale to zależy od inwencji, sił i potrzeb. Jak nikomu nic by się nie chciało, to zawsze możemy puścić Meridę na ścianie (jeszcze nam została ostatnia nieobejrzana z prezentów gwiazdkowych).
    Jasiek - córka najpierwsza (I 2009) - syn średni (VIII 2010) - syn mniejszy (II 2013)

Zaangażowana
    My jesteśmy chorzy. Dzieci na bank nie dotrwają do północy.

Mąż koło 21 wróci z pracy, coś obejrzymy, zjemy. Myślę nad zamówieniem sushi to chociaż zjemy coś innego niż zwykle.
    Kubik 2011, Franciś 2013, Tomcio 2015.

Zaangażowana Awatar Filippa
    U nas dzisiaj bezalkoholowy szampan, pizza i murzynek rozpakowywacz. Mam w planie koło 18 włączyć muzykę, rozdać balony, czapeczki i zimne ognie, a o 20 położyć się spać
    Roch 9.07.2010, Leon 20.05.2013 i Tola 05.01.2015

Wpadła po uszy Awatar annya
    I my w domku- domówka na pięć osób .
    Skład jak u garlic, tyle, że jedna persona to rocznik 2009- cała reszta się zgadza.
    Kombinuję co dobrego zrobić do jedzenia. Zaraz pan Mąż jedzie zakupy z jedynym zdrowym w pełni dziecięciem.
    Trochę muzyki, trochę maratonu filmowego, planszówki. Zero petard- żal mi zwierzaków (muszę uprzednio o 20-stej zebrać cała czeredę z ogrodu).
    Inna sprawa, że nigdy Sylwester mnie nie jarał...
    Ania, Ninka, Tymianek i Dagienka
    ---------------------------
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Bydgoszcz

Pasjonatka Awatar rebelka
    Spędzę sylwestra z Mateuszem i koleżanką. Moi rodzice będą do 22 potem jadą do lasu na ognisko. W sumie moglibyśmy też ale przeraża mnie zimno no i będą jedynie znajomi rodziców, więc nie będziemy im średniej wieku zaniżać

Zaangażowana
    Dobra, 40 kawałków sushi przyjedzie wieczorem. Szaleństwo ;-)
    Kubik 2011, Franciś 2013, Tomcio 2015.

Wpadła po uszy Awatar annya
    A my szarpnęliśmy się na kulinarne szaleństwo- parówki w cieście francuskim.
    Stanęło, że będzie laba na całego!
    Ania, Ninka, Tymianek i Dagienka
    ---------------------------
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Bydgoszcz

Pasjonatka Awatar garlicgirl
    Podoba mi się pomysł z sushi, szkoda, że dopiero teraz założyłam wątek bo już nie kupię składników a tam można by samemu ukulać, tak byłoby fajniej. Ale od biedy zamówimy bo akurat wyjęłam ulotkę ze skrzynki

A filmowe propozycje macie jakieś?
    Czy "Powrót do przyszłości" ma szansę spodobać się i (i być zrozumiałam) dla prawie 7-latki? Jak myślicie?
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

Chwyciła bakcyla
    Moze rzezby z zamoczonych na koncach chrupkow kukurydzianych?zawsze robi furore
    Zosia 21.03.2009 - przyniosłaś nam wiosnę...
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014 :love_heart:

Uprawnienia umieszczania postów