Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz mt woolloomooloo?

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • beznadziejne

0 0%
  • mierne

0 0%
  • takie sobie

0 0%
  • dobre

2 25.00%
  • super

6 75.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la)

Pasjonatka
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar marta-la
    Umknęła mi ta recenzja. Bardzo, bardzo dziękuję za miłe słowa i tak piękne zdjęcia

Początkująca
    hej więc i ja miałam okazje pomacać i powiązać moją Kruszynkę zacznę od tego, że to pierwsze nosidło MT jakie miałam okazję zobaczyć i zaskoczyło mnie, że jest takie ładne!
    jako, że Jagoda nie siada samodzielnie i ma 6 miesięcy spróbowałam z podwiniętym pasem(dzięki marta-lo za pomoc jak to zrobić). spróbowałam na przodzie i na plecach. tu mnie zaskoczyło, że sobie poradziłam na plecy umiejscowić J a z chustą nie radziłam sobie. problem miałam prawidłowym dociągnięciem pasów ale to oczywiście problem mój nie nosidła. Malutkiej podobało się i nie ciążyła mi-zasługa pewne fajnie wypełnionych pasów naramiennych. Jako, że ,my akurat w trakcie remontu i przeprowadzki. Jagoda z chorym uchem była a ja niedoświadczona w noszeniu poza domem to testowałam tylko w domu. Dosyć ogólnie napisałam, ale pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Zastanawiam się czy łatwiej podociągać mi ta, żebym czuła się na 100% pewna, że nie poluzuje mi się jakbym miała na miarę skrojone mt? na pewno jeśli się się zdecydujemy to odezwę się do Marty w tej sprawie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów