Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 93 z 93

Wątek: MT Woolloomooloo (by marta-la) - test

Zaangażowana Awatar Danala
    no to bosko...
    8. anqa
    9. Emi_787
    10. Tasia
    11. AneczkaG
    12. Marta0011
    13. alinza
    14. ewelinciaa
    15. Danala

Początkująca
    hej nosidło popróbowane i wysłane do Ewelinciaa ogarnę się bo trochę remontowo i przeprowadzkowo u nas i skrobnę moje odczucia dot MT

Pasjonatka
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar marta-la
    Dzięki za wieści i będę wdzięczna kilka słów. Muszę przeanalizować kolejkę i ją uaktualnić ale z tego co widzę to chyba się kończy ale tak czy inaczej będę potrzebowała nosidło na 2tyg przed 11lipca. Potem gdyby byli dalej chętni powędruje dalej.

Początkująca
    Hejka. Melduję, że od popołudnia mt jest u mnie. Pierwsze wrażenie, zaskoczenie długością pasów Póki co jedną córkę wsadziłam w domu, ale było gorąco i niezbyt uśmiechało jej się przytulać do mamy. Jutro wypróbuję na powietrzu. Dociąganie pasów wcale nie jest takie proste, poza tym, mam pytanie, czy na lato mt jest z innego materiału? Pozdrawiam

Pasjonatka
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar marta-la
    Cytat Zamieszczone przez ewelinciaa Zobacz posta
    Hejka. Melduję, że od popołudnia mt jest u mnie. Pierwsze wrażenie, zaskoczenie długością pasów Póki co jedną córkę wsadziłam w domu, ale było gorąco i niezbyt uśmiechało jej się przytulać do mamy. Jutro wypróbuję na powietrzu. Dociąganie pasów wcale nie jest takie proste, poza tym, mam pytanie, czy na lato mt jest z innego materiału? Pozdrawiam
    Tak naprawdę jedni kochają bawełniane mr inni sztruksowe. Ja nosiłam i w takim i w takim i przy 3,5 latce jakoś mam wrażenie że lżej mi było w sztruksowym. Bawełna na pewno jest bardziej przewiewna i oddychająca jeśli ktoś nosi w upały. Ja w upały akurat nie lubiłam nosić. A z dociąganiem sprobuj doprowadzić do tego aby mając już dziecko na brzuchu jedną ręką trzymać dziecko pod pupą a drugą oba pasy na plecach. Jedną ręką podnosisz pupę a drugą z tyłu ciągniesz pasy. Nie będzie żadnego problemu z dociaganiem. Zresztą przy prawidłowym wiązaniu nie ma czegoś takiego jak dociąganie bo nie jest potrzebne.
    Miłego noszenia i pozdrawiam

Początkująca
    Hejka. Dziś postaram się wysłać nosidełko do Danali, dopiero wczoraj otrzymałam od niej adres wysyłkowy. Pozdrawiam.

Pasjonatka
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar marta-la
    Cytat Zamieszczone przez ewelinciaa Zobacz posta
    Hejka. Dziś postaram się wysłać nosidełko do Danali, dopiero wczoraj otrzymałam od niej adres wysyłkowy. Pozdrawiam.
    Wielkie dzięki za info

Początkująca
    Hejka. Melduję, że wczoraj nadałam przesyłkę do Danali listem poleconym. Serdecznie dziękuję za możliwość testowania. Przy dwójce maluchów mt to duże ułatwienie. Każda córcia zaliczyła wyprawę po pieczywo, krótki spacerek z tatą, czuły bliskość rodzica i były zadowolone z możliwości wykonywania z nim czynności domowych Nie potrafiłam jedynie wrzucić małych ani sobie, ani mężowi na plecy Pozdrawiam.

Doleciało dzisiaj

Pasjonatka
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar marta-la
    Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    Doleciało dzisiaj
    Dzięki za cynk i w razie pytań służę

Rozumiem że za mną nie ma już nikogo do testów, poproszę zatem o adres do wysyłki chętnie paczkomat

Pasjonatka
    Sponsor Chustozlotu 2015
    Awatar marta-la
    Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    Rozumiem że za mną nie ma już nikogo do testów, poproszę zatem o adres do wysyłki chętnie paczkomat
    Już piszę

A ja chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za testowanie, za wszystkie komentarze które są dla mnie bardzo cenne. Szkoda tylko że nie wszyscy je wystawili ale nikogo zmuszać nie będziemy

W wolnej chwili powstanie onbuhimo do testów

Zaciekawiona
    Moja recenzja pojawi się w przyszłym tygodniu

Piszę z komorki, przepraszam za brak polskich znakow

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów