Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33

Wątek: kurtki i polary

Zaangażowana Awatar Noctua
    Na razie się czaję. I rozeznaję rynek. Planuję coś sobie uszyć, najprawdopodobniej "przedłużkę" do kurtki zimowej, ale na bluzę się nie porwę z moją maszyną. Tylko ciekawa jestem czy jak urodzę na przełomie października/listopada to bluza jeszcze się w ogóle przyda... Dlatego na razie się rozglądam. Te od Greyse mają chyba najlepszy stosunek wyglądu do ceny. Jeszcze pytanie jak tam z jakością.

Moderator Awatar mist
    To ja wam się pochwalę, jaką super kurtkę udało mi się kupić na allegro, nową za 50zł Z boku ma specjalne suwaki, więc po wyjęciu panelu na dziecko, jest rosnącą wraz z brzuchem kurtką ciążową.

Te nowe bluzy bardzo ładne, ale faktycznie 150zł to sporo

Noctua, moje dziecko październikowe, do wiosny chodziłam w bluzie Pentelki, tylko w zimie zakładałam pod nią jeszcze jedną bardziej obcisłą bluzę dresową bez suwaka. Kurtkę założyłam dosłownie kilka razy i w sumie było mi w niej strasznie gorąco.
    Ostatnio edytowane przez mist ; 01-10-2015 o 11:31

Zaangażowana Awatar ubyszka
    Fajoska! A to z jakiegoś bardziej regularnego sklepu, czy super okazja? Taką to bym sobie zaraz sprawiła, bo już mi zimno jak młodego do żłoba rano odstawiam, a zaraz przestanę się mieścić w swoją normalną kurtkę...
    Alek 13 VI 2013 r. i Jerzyk 19 XI 2015 r.

Moderator Awatar mist
    Z jakiegoś outletu bonprixowego, ich teraz jest od groma na allegro. Dokładnie zapłaciłam chyba 51zł, wyżej już nikt nie licytował Tylko ona jest cienka, ale za to przeciwdeszczowa (po prostu zakładam teraz pod nią więcej warstw).

Heh. Widzę taką samą nową za 240 zł, rozm. 50. W tym outlecie jeszcze jedna jest, taka sportowa, ale rozm. 46... No nic. Powzdycham sobie.

Moderator Awatar mist
    Moja jest w rozmiarze 36, była wystawiona w zawrotnej kwocie od 14,90, bo większość rzeczy wystawiają od 1zł Większość ciążowej szafy kupiłam w ten sposób na allegro, kilka bluzek, kilka swetrów, kurtkę zimową łącznie za mniej niż 100zł, ta do noszenia to już była rozpusta

Zaangażowana Awatar Noctua
    Nieźle, kropeczkowa kurtka super. Jeśli zima będzie taka jak w zeszłym roku, to bluza + ciepłe ubranie pod spód by na pewno dały radę. Ale z tą zimą nigdy nic nie wiadomo :/.

Chwyciła bakcyla
    mist, nieźle wypatrzyłaś! sądziłam, że kurtki do noszenia to produkt tak niszowy, że nie ma szans kupić go w normalnej cenie.

Właśnie. Dopiero teraz zobaczyłam, ze te bonproxowe softshelle normalnie po 240 zł chodzą. Przyzwoita cena. Co prawda można nosić tylko z przodu, ale za to połączyć z ciążą, jakby co.

Moderator Awatar mist
    Zerknęłam sobie z ciekawości, ale faktycznie na razie dostępny jest tylko rozmiar 46 (ale za to za 14,90zł ) http://allegro.pl/hs150-czarna-kurtk...700433566.html

Wpadła po uszy
    Mist, a tak z ciekawości - jak wypada otwór na głowę dziecka w tej kurtce? Bo na wszystkich zdjęciach jakie widziałam sprawiał wrażenie osadzonego bardzo nisko, ale może to tylko wrażenie?
    Livadowe DziewczynKi - marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Mist, a tak z ciekawości - jak wypada otwór na głowę dziecka w tej kurtce? Bo na wszystkich zdjęciach jakie widziałam sprawiał wrażenie osadzonego bardzo nisko, ale może to tylko wrażenie?
    Uszyłabyś sobie... Albo koleżance spod krzaczka

Na szczęście wszystkie forumki szczupłe i na wszystkich chętnych na pewno by kurtala wisiała i wyglądała OKROPNIE, więc nie licytujcie, dajcie szansę pulpetom
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Wpadła po uszy Awatar mTuśka
    Ja szukam czegos na zime.dla dwóch pulpetow ale zeby sie z tylu dalo nosic ale twiga odpada cenowo.
    Mysle czy nie kupic taniego softchela używanego i dac do przerobienia.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów