Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28

Wątek: Nie jestem gotowa na redukcję

Wpadła po uszy Awatar Albertyna

Unhappy Nie jestem gotowa na redukcję

Jak w tytule.
    Nie jestem gotowa na redukcję!!!
    Kompletnie nie jestem!
    Uwielbiam je wszystkie.
    Żadnej nie kupiłam "na handel", każda była moja wymarzona. Każda noszona, tulona.....
    I jak tu cos sprzedać?

Stos znacie, jak macie FB:

Niech mnie ktos przytuli i wesprze!!!!!
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni-wegedzieciaka, tolerancyjna wegetarianka

Pasjonatka Awatar wpodrozyprzezzycie
    tulę... Masz przecudowny stos - owoc pięknej pasji
    Musisz sprzedawać - czy możesz i chcesz zostawić coś dla kolejnych dzieci w rodzinie, ew. wnuków?
    Dwie małe M.: starsza i młodsza, a także - podróże z dziećmi w plecaku
    http://wpodrozyprzezzycie.wordpress.com/

Zaangażowana Awatar zawsze_zielona
    Przytulam i wspieram, bo wlasnie rozwijam moj stos I nie pozwole, by mi sie dziecko odchustowalo za szybko
    Moje dziewczynki: Celine 16/05-2011 i Signe 22/06-2015

Cytat Zamieszczone przez wpodrozyprzezzycie Zobacz posta
    tulę... Masz przecudowny stos - owoc pięknej pasji
    Musisz sprzedawać - czy możesz i chcesz zostawić coś dla kolejnych dzieci w rodzinie, ew. wnuków?
    Nawet mi nie pisz takich sugestii, żeby zostawić
    One wszystkie są moimi DISO, kaxda była wyczekana, wymarzona "własnie ta!" i chciałabym WSZYSTKIE zostawić dla wnuków.

Niestety- powrót do realnego świata- mieszkamy w niewielkim mieszkanku w bloku- nie mam gdzie ich trzymać, gdy nie noszę. A noszę baaaaardzo sporadycznie. Przestrzeń w domu nam się przyda, a i gotówka też będzie mile widziana....
    Nosiłam dopóki się dało- 3,5 latka jeszcze do niedawana noszona kilka razy w tygodniu pomimo wagi słoniowej i wzrostu żyrafy (20 kilo, 110 cm), niestety- już koniec. Na pewno częśc zostanie, tylko nie wiem które... Chciałabym wszystkie...
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni-wegedzieciaka, tolerancyjna wegetarianka

dlatego ja się redukuję stopniowo (choć mam jeszcze czas (Mała ma 1,5 roku) i jestem raczej typem chomika ale tak to chyba jednak mniej boli

(choć przyznam, że co nieco bym z Twojego stosiku przytuliła - myśli, a kysz, przeciez się redukuję

Cytat Zamieszczone przez wpodrozyprzezzycie Zobacz posta
    dlatego ja się redukuję stopniowo (choć mam jeszcze czas (Mała ma 1,5 roku) i jestem raczej typem chomika ale tak to chyba jednak mniej boli

(choć przyznam, że co nieco bym z Twojego stosiku przytuliła - myśli, a kysz, przeciez się redukuję
    No widzisz i ja tak mam- jest kila chust które bym kupiła- z Oceanii 1, jakiś polski HW, parę Natibaby, kilka indio.... Pytanie- po co? Chyba sobie torebki z nich porobię

no właśnie.
    A że jestem chomik i ciężko mi się zdobyć na sprzedaż czegokolwiek - to i zakupy drastycznie ograniczyłam, prawie do zera (a raz na jakiś czas sprzedaję coś... i stos się zmniejsza, powoli, ale mam na to jakiś rok jeszcze, choć noszę już coraz mniej...)

Moderator
    ja nie miałam tak bogatego stosu jak Ty a i tak udało mi się sprzedać tylko dwie sztuki jak dotąd.. Reszta poszła nosić inne dzieciaki, póki co. Fajnie mi z tym, że się przydają, no ale u mnie jest perspektywa kolejnego chuściocha za czas jakiś, gdyby nie to, to pewnie z wielkim żalem bym sprzedała.... W każdym razie przytulam i rozumiem..

Zaangażowana Awatar hanti
    Ku pokrzepieniu serc...
    wyprzedałam się kilka lat temu, kiedy się zapierałam wszelkimi kończynami ze żadnych więcej dzieci ;-)
    Odnalazłam prawie wszystko ci kochałam, wiec nie żałuję ;-)

Zamotana na amen
    Ja tez bardzo rozumiem. Co prawda pierwsze koty za ploty, bo dwie chusty podarowalam do domu samotnej matki w Wawie, jedna tutaj na dzieciecy OIOM do szpitala, jedna sprzedalam forumce z Pl (miala chciejstwo, a ja mialam jej chciejstwo i nie nosilam ) wiec niejako zaczelam redukcje, ale wciaz mam chyba 16? Na pewno bede chciala sprzedac indio silk v2 (natur) i brukselki oschy (chambray) juz przemysliwuje nad konkretami. Ale reszta... nie do ruszenia IMO
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    Ku pokrzepieniu serc...
    wyprzedałam się kilka lat temu, kiedy się zapierałam wszelkimi kończynami ze żadnych więcej dzieci ;-)
    Odnalazłam prawie wszystko ci kochałam, wiec nie żałuję ;-)
    hanti, rzeczywiście ku pokrzepieniu serc. Dziekuję Ci.

Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Ja tez bardzo rozumiem. Co prawda pierwsze koty za ploty, bo dwie chusty podarowalam do domu samotnej matki w Wawie, jedna tutaj na dzieciecy OIOM do szpitala, jedna sprzedalam forumce z Pl (miala chciejstwo, a ja mialam jej chciejstwo i nie nosilam ) wiec niejako zaczelam redukcje, ale wciaz mam chyba 16? Na pewno bede chciala sprzedac indio silk v2 (natur) i brukselki oschy (chambray) juz przemysliwuje nad konkretami. Ale reszta... nie do ruszenia IMO
    Indio silk, to sama bym od Ciebie kupiła.... No własnie- tak wygląda redukcja według Albertyny.

Pasjonatka Awatar samuela
    Też byłam w tym miejscu. Starsza porzuciła chusty z dnia na dzień jak miała 1,5 roku. A ja miałam wtedy chust chyba 17. Wszystkie ukochane, cudowne i ciągle byłam na chustowym głodzie. Ale doszłam do wniosku, że szkoda miejsca, szkoda kasy (tyyyle kasy) mieć upchaną w szmatach (zwłaszcza, że traciły na wartości). Zostawiłam pięć, reszta poszła. Teraz już nie mam takiego świra, chust mam chyba 5-6. Żałuję niektórych sprzedanych wtedy, dwie odkupiłam, na dwie poluję. Generalnie to była dobra decyzja, żeby się stosu pozbyć.

Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Też byłam w tym miejscu. Starsza porzuciła chusty z dnia na dzień jak miała 1,5 roku. A ja miałam wtedy chust chyba 17. Wszystkie ukochane, cudowne i ciągle byłam na chustowym głodzie. Ale doszłam do wniosku, że szkoda miejsca, szkoda kasy (tyyyle kasy) mieć upchaną w szmatach (zwłaszcza, że traciły na wartości). Zostawiłam pięć, reszta poszła. Teraz już nie mam takiego świra, chust mam chyba 5-6. Żałuję niektórych sprzedanych wtedy, dwie odkupiłam, na dwie poluję. Generalnie to była dobra decyzja, żeby się stosu pozbyć.
    Samuela- dzięki

A czy przypadkiem w moim stosie nie ma jakiejś od Ciebie? coś mi po głowie chodzi, że handlowałyśmy, tylko nie pamiętam co od Ciebie kupowałam...

Pasjonatka Awatar samuela
    Cytat Zamieszczone przez Albertyna Zobacz posta

A czy przypadkiem w moim stosie nie ma jakiejś od Ciebie? coś mi po głowie chodzi, że handlowałyśmy, tylko nie pamiętam co od Ciebie kupowałam...
    Hmm, Surya Tiree? Miałam, ale nie pamiętam co z nią zrobiłam. A to na samej górze po prawej to Girasol forumowy? Jeszcze miałam róże (jeśli to afrodytki), ale one chyba poszły na wymianę gdzieś w świat.

Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Hmm, Surya Tiree? Miałam, ale nie pamiętam co z nią zrobiłam. A to na samej górze po prawej to Girasol forumowy? Jeszcze miałam róże (jeśli to afrodytki), ale one chyba poszły na wymianę gdzieś w świat.
    Surya Tiree może być od Ciebie, bo kupowałam na bazarku, nie mam szczęscia do losowań

Girasol nie forumowy. To Rainbow Dreammer for the Summer z wątkiem fuksja.

Afrodytki też kupowłam forumowo, nie ma ich bo to kółkowa, ale szyta przez forumkę, chyba Kachaska.... i szalo-golf z tej samej chusty też mam Może Twoje zostały pocięte, a ja je w kawałakach odkupiłam

Edit: zaczęłam redukcję... Zaczęłam od wystawienia na sprzedaż dwóch chust....
    Ostatnio edytowane przez Albertyna ; 04-08-2015 o 16:55

Pasjonatka Awatar paulina
    Jesli Ci to pomoże, to czaję sie na żałobne pawie , ale jeszcze mam czas na poszukiwania
    Kokoszka 12.2010
    Kokos 11.2013
    Fi 3.2016

Zaangażowana Awatar FatalFuchsia
    Jesli Ci to pomoze, to ja mam ciagle jakies 27 chust albo cos kolo tego (na pewno mniej niz 30, lehehe). Rzadko nosze, ale chwilowo nie mam czasu wystawic niczego na sprzedaz.

Sent from my LG-V490 using Tapatalk
    Boba 12.12 Dzidziusen 03.16

Wpadła po uszy
    zostaw sobie po jednej z gamy kolorystycznej - różowej/czerwonej, niebieskiej, jasnej, ciemnej. plus jedna gratis. resztę puść w świat.

Moderator Awatar Martulec
    masz piękny stos i taki "Twój". ja się wcale nie dziwię że ciężko się rozstać ♡
    wszystko zależy czy szybko potrzebujesz gotówki - czy chcesz to zrobić bezboleśnie.
    przy pierwszej opcji - sprzedaj to na co jest popyt, przy drugiej - zacznij powoli wybierając najmniejsze zło, czyli której będzie najmniej brakowało
    Gluś, 09/2012

Narazie nic nie sprzedałam... Pewnie daję za wysokie ceny, ale dla mnie one są tyle warte i nie umiem (jeszcze!) ich taniej puszczać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów