Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Nie jestem gotowa na redukcję

Zamotana na amen Awatar ita
    Poczytaj sobie o porządkowaniu przestrzeni, wyzwalaniu z materializmu, minimalizmie i takie tam. Jak już zmieni Ci to na dobre myślenie to będzie łatwiej się pozbyć

Druga opcja jest taka, aby napożyczać znajomym bliższym i dalszym. Jak Ci zniknie z oczu na kilka miesięcy to może będzie łatwiej sprzedać.
    inaczej: franada

mąż 06.09 córka 01.13

Zamotana na amen Awatar Mayka1981
    Cytat Zamieszczone przez ita Zobacz posta
    Jak Ci zniknie z oczu na kilka miesięcy to może będzie łatwiej sprzedać.
    To jest jakieś rozwiązanie...

U mnie część tak poleżała i sentyment mi zmalał, więc poszły w świat.

Do chust mam chyba takie podejście jak do domów - sprzedać wspomnienia bardzo szkoda, ale bardziej żal patrzeć na takie puste, opuszczone, samotne - kiedy mogłyby komuś przynieść radość...

A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Wpadła po uszy Awatar Albertyna
    Sprzedałam pierwsza chustę z redukcji.
    Jeju ile emocji! Niemal tyle co przy kupnie nowej Zwłaszcza, że niezupełnie sprzedałam.... bo to wymiaka- nerka z indio+dopłata.
    Obie strony zadowolone
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni-wegedzieciaka, tolerancyjna wegetarianka

Chwyciła bakcyla
    JAki piękny stos! Aż się miło patrzy!
    Pamiętam ile emocji wiazało się ze sprzedażą mojej pierwszej chusty...
    Szczególnie ,ze miałam chust niewiele a nosiłąm duuużo- wiec właściwie chyba dosłownie w każdej została jakaś część mojego dziecka i mnie...

Wiki100 na razie sprzedałam jedną, druga jest gotowa do sprzedazy. Reszta... jak na razie w moim umysle- niesprzedawalna.
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni-wegedzieciaka, tolerancyjna wegetarianka

Zamotana na amen
    Jako ze identyfikuje sie z tematem, spiesze doniesc ze zaraz na ebayu pojawi sie moje indio silk v2 (ustawilam aukcje na wieczor), czyli redukcje zaczelam. Mam w planach jednak divvy milano sie pozbyc, choc troche sie lamie. I oszke chambray, choc tu nie popuszcze I wystawie za wysoka cene. W koncu boutique
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Jako ze identyfikuje sie z tematem, spiesze doniesc ze zaraz na ebayu pojawi sie moje indio silk v2 (ustawilam aukcje na wieczor), czyli redukcje zaczelam. Mam w planach jednak divvy milano sie pozbyc, choc troche sie lamie. I oszke chambray, choc tu nie popuszcze I wystawie za wysoka cene. W koncu boutique
    Gratuluję! Zaczynasz z grubej rury! Brawo! Trzymam za Twoją redukcję kciuki

Zamotana na amen
    Jeszcze nie gratuluj, niech ktos kupi
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów