Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Ojcom wstęp wzbroniony

Początkująca Awatar samasia
    Cytat Zamieszczone przez Noctua Zobacz posta
    Należę do takiej grupy lokalnej z sąsiedniej miejscowości i choć w nazwie mają "mamuśki", to "tatuśków" przyjmują bez problemu. Jeden nawet ma prawa admina. Parę dni temu założyłam taką samą grupę dla mojej "wioseczki" i w nazwie jest "rodzice", bo strasznie mnie te kobiece nazwy drażniły.
    Jeśli problem urósł do takich rozmiarów, to, moim zdaniem, zakładaj swoją "konkurencyjną" grupę...
    Nawet jeśli ojców będzie w niej niewielu, to przynajmniej nie będziesz miała dziwnego poczucia dyskryminacji...
    Drażni mnie to, że jestem zmuszona tworzyć konkurencję dla czegoś, co dobrze funkcjonuje (bo mnie się formuła grupy podoba, nawet jeśli tematy nie zawsze dotyczą rodzicielstwa). No ale nie widzę innego wyjścia. Pytanie - czy zareklamować nową grupę na starej Myślę, że zareklamuję, w końcu w tamtej dyskusji połowa użytkowniczek pisała, że jak mi się nie podoba, mogę założyć swoją :P
    Zosia 2013.03 i Tymek 2016.05

Zamotana na amen
    Zareklamuj, zaloze sie, ze czesc przejdzie do ciebie

Ja wpisu Pad nie odebralam mizoginicznie, tylko wlasnie jako komentarz jak glupie bywaja rozmowy facetow. I z kim tu sie nie da pogadac? :P
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Wpadła po uszy Awatar Albertyna
    O! Samsia, też jestem na BM! Nieiwle pisze, raczej obserwuję.

Nie wiem czemu adminki nie zgodziły się tam na obecnośc mężczyzn, bo znam to forum i nie widze tam jakiś bardzo intymnych, typowo kobiecych tematów. Dla facetów będa raczej nudne chyba, że bardzo się angażuje w wychowanie dziecka i wszelakie decyzje chce podejmować od A do Z wraz z małzonką.
    Znam jedną adminke tego forum, adminowałam z Nią przez pewnien czas inne forum na FB też Bemowskie (istnieje przecież Bemowski Bazarek ), ale nie dogadywałysmy się, zatem ja zostałam, a Ona ogarnia BM (dlaczego nie piszesz nazwy? ). Niemniej- podziwiam Ją za organizacje wielu spotkań mamowych- bo to albo spotkania, albo wymianki, albo taniec w chuście, a to zajęcia dla maluchów/starszaków, a to jeszcze cos innego- dziewczyna ma power i w tym się sprawdza idealnie! A dzięki temu forum żyje. Sama kilka lat temu próbowałam załozyc forum dla mam bemowskie i moje próby spełzły na niczym, stąd tym większy podziw dla niej i roboty jaką odwala.
    Ostatnio edytowane przez Albertyna ; 02-09-2015 o 14:33
    Doradca Noszenia ClauWi, zamotana na punkcie chust eko-Mama Niuni-wegedzieciaka, tolerancyjna wegetarianka

No ja też byłam i jestem pod wrażeniem, jak fajnie działa ta grupa. Adminkę nawet ostatnio spotkałam na żywo. Tym bardziej mi przykro. Ja niestety nie mam takiego powera ani duszy społeczniczki, ale grupę alternatywną i tak założymy, dla zasady chociaż.

Nazwy nie pisałam, bo nie chciałam jakoś tak oficjalnie obsmarowywać BM

chustotalib Awatar Mucha
    bez wskazówek w kwestji odejścia chciałem tylko napisać, że osoba, która nie dopuszcza ojaca do dyskusji na tematy rodzicielskie nic z rodzicielstwa nie rozumie
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami mojej żony Kamuszycy
    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

Zamotana na amen
    Mucha, ja wszystkim zycze tak uswiadomionego, zaangazowanego i z takim wielki sercem taty i malzonka jak Ty. Swiat bylby lepszy.

Tak naprawde dyskusja troche jalowa, bo nie mamy pojecia jakie sa stosunki miedzy zalozycielkami, a ich malzonkami. Moze byc tak, ze nawet bardzo dobre, tylko malzonek jest zupelnie z innej bajki i zona chcialaby uniknac komentarzy czy uszczypliwosc. Z jakiegos powodu tak sie stalo. Mozna sie tym oburzac, ale bywaja osoby , kotre potrafia uprzykrzyc zycie drugiej polowce tak zupelnie bez powodu.

No to od tego chyba są bany Blokować dostęp całej grupie rodziców tylko ze względu na płeć to jest bardzo nie w porządku. Kompletnie nie znajduję dla tego uzasadnienia.

Zamotana na amen
    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    No to od tego chyba są bany Blokować dostęp całej grupie rodziców tylko ze względu na płeć to jest bardzo nie w porządku. Kompletnie nie znajduję dla tego uzasadnienia.
    To prywatna grupa i widocznie ktos w tej grupie, kto ma duzo do powiedznie, nie chce i juz, albo sobie inaczej nie wyobraza. Zdazylo mi sie zwiac z imprezy gdzi towarzystow podzileilo sie na grupe damska i grupe meska, one o pieluchach, oni o samochodach. Nie dalo sie z tym nic zrobic, a do tego co jakis czas teksty, bo bo one to sie na niczym nie znaja i tylko o pieluchach gadaja, bo oni nic nie rozumieja i tylko o samochodach nadaja. One winko, oni wode w duzych ilosciach, wiec do tego szybko inne fazy. Te swiaty zazebialy sie chyba tylko w lozku :P

Dla porządku założyłyśmy z autorką oryginalnego posta i jej mężem alternatywną grupę otwartą: https://www.facebook.com/groups/bemoworodzinnie/ Nie wróżę jej sukcesu, ale cóż mi pozostaje?

Chwyciła bakcyla
    Cytat Zamieszczone przez samasia Zobacz posta
    Dla porządku założyłyśmy z autorką oryginalnego posta i jej mężem alternatywną grupę otwartą: https://www.facebook.com/groups/bemoworodzinnie/ Nie wróżę jej sukcesu, ale cóż mi pozostaje?
    Ja juz tam nacisnęłam +. I od razu mi to wszystko lepiej wygląda niz te "mamusie", niestety nie będę raczej bardzo aktywna bo jestem bardzo mało facebookowa i generalnie wchodzę na FB rzadko i do końca nie umiem korzystać...
    I bardzo dobrze że jest otwarta, bo niby kto dlaczego i jak ma weryfikować czy ja się nadaje czy nie?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów