Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Patenty chustowe, których nie lubię i takie, które niespodziewanie polubiłam...

Zamotana na amen Awatar Mayka1981

Patenty chustowe, których nie lubię i takie, które niespodziewanie polubiłam...

Macie takie?

Naszło mnie przy okazji jednej dyskusji nad pewnym filmikiem instruktażowym, że mi poglądy ewoluują a ludzka fantazja wiązaniowa nie zna granic.

Otóż nie lubię:

- trzymania główki dziecka brodą,

- trzymania chusty zębami (brr),

- robienia twista na dziecku.

Polubiłam:

- wywijanie skrzydełek przy kangurku do góry. Nie do końca to nadal do mnie przemawia pod kątem utrzymywania napięcia materiału, ale dramatycznie podnosi komfort noszenia malizny.

- wywijanie/rolowanie górnej krawędzi w kieszonce (nie mylić z pakowaniem tam czegokolwiek typu tetra). Samej krawędzi nie lubię, bo psuje imho harmonię całego wiązania, dotychczas sprawdzało mi się najbardziej zwykłe marszczenie, a tu proszę...

Dumam nad kilkukrotnym twistem pod pupą przy kieszonce i chociaż sama nie czuję takiej potrzeby - chyba nie widzę minusów, a pewne plusy - owszem.

Co tam kto jeszcze wymyślił, co przyuważyłyście w chustowym światku?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M. 14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Zaangażowana Awatar kornflejka
    Nie wiem w ogóle co to znaczy robienie twista na dziecku i jak wygląda trzymanie główki dziecka brodą jakieś foto/video poproszę
    Chustę własnymi zębami czasem przytrzymuję
    Grubcio 23/12/2013
    Syrenka 29/12/2015

Początkująca
    a może macie jakieś patenty ułatwiające wiazanie plecaka prostego ? jutro będę motać pierwszy raz i trochę mam stracha

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów