Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Samoobsługa

Wpadła po uszy Awatar Iwanna.T
    imo córka ma focha, albo sprawdza waszą relację i zasady życia w domu.
    Tak czy siak: człowiek ma obowiązek umieć się ogarnąć i ma prawo oczekiwać pomocy i współpracy od bliskich. Kwestia sytuacji, który wariant w danym momencie będzie górą

PS: widzę, że m.m wyżej napisała podobnie
    Ostatnio edytowane przez Iwanna.T ; 05-09-2015 o 22:44
    asinus asino pulcherrimus

Pasjonatka Awatar Melissa
    Moj syn mawial: ciagle musze cos za was robic!
    Na szczescie to intelektualista, strescilam mu Juula "Przestrzen dla rodziny"

Zamotana na amen
    To kiedy zaczynaja sie te teksty? bo moi mi chetnie rzeczy przynosza, inna sprawa z samoobsluga, ale zle nie jest
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Moderator
    Awatar Winoroslinka
    Cytat Zamieszczone przez m.m. Zobacz posta
    imo ona w ten sposób uczy się czy może Ci np odmówić jak ją o coś prosisz, dlaczego ją prosisz, co się stanie jak to zrobi a co jak nie; próbuje po raz kolejny zrozumieć jakie "zasady" obowiązują i na ile ma na nie wpływ; nie policzę ile razy już to przechodziliśmy z 15latkiem
    Cytat Zamieszczone przez Iwanna.T Zobacz posta
    imo córka ma focha, albo sprawdza waszą relację i zasady życia w domu.
    Tak czy siak: człowiek ma obowiązek umieć się ogarnąć i ma prawo oczekiwać pomocy i współpracy od bliskich. Kwestia sytuacji, który wariant w danym momencie będzie górą

PS: widzę, że m.m wyżej napisała podobnie
    dzieki dziewczyny.
    Niby teoretycznie wiedziałam o tym miechanizmie, czytalam przy okazji innych wątków. Wiedzieć a uswiadomic sobie ze "to to" w odpowiednim momencie to dwie rozne sprawy.
    Bardzo mi pomoglyscie, i w ogole ten wątek.
    Wczoraj córka jakby watek czytała ;-) Tak współpracująca i samoogarniająca sie jak nie wiem.
    Widze też ze to kwestia luzu w domu - była sb. Jak wracam w tyg z pracy i po luźnej rozmowie na kanapie zaczynam organizować wieczór aby nas ogarnąć, to ona moze to odbierać jak wojsko - patrząc na nas z boku, nie dziwie sie ze moze mieć takie reakcje.
    C 2009

"Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów